Top Gun 2 Maverick 2022 Filmi Türkçe Dublaj Full HD izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.7 IMDB Puanı 2 Yorum 521 Görüntülenme

Top Gun 2 Maverick 2022 Filmi Türkçe Dublaj Full HD izle

Top Gun Maverick, Tom Cruise'un eski Top Gun asistanı Pete Maverick Mitchell'in başrolde olduğu, 1986 yılında çıkartılan orijinal Top Gun filminden 34 yıl sonra çıkacak bir film. Bu sefer Maverick, Peter, Maverick'in öğrencisi olan, markalı bir pilot olan, yeni nesil pilotların eğitimine önderlik edecek.

Filmin konusu, Maverick'in yüksek teknoloji donanımlı F-14 Tomcat savaş uçaklarının kontrolünde deneyimli bir pilot olmasına rağmen, onu asla eski glori günlerine geri getiremeyecek olan, yeni teknolojiyi kavramaya çalışan ve onu karşısında karşılaştıran, çok yetenekli ve güçlü pilotlara karşı rekabet etmek zorunda kalmasıdır. Maverick'in bu yeni nesil pilotlarla rekabet etmesi, onun kariyerinde önemli bir dönüm noktası olacaktır.

Bu süreçte Maverick, eski komutanı ve mentoru olan komodor Mike Bradshaw'la rekabet edecek ve onun kurallarının dışına çıkacak. Maverick, güçlü bir karşı gelişme ile, öğrencilerini uçuş yetenekleriyle üst seviyeye taşımak ve onlara kendisine benzeyen bir pilot olma yolunda gösterdiği kendine özgü öğretim tarzı ile kariyerinde başarılı olacaktır.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Top Gun: Maverick

  Yayın Tarihi:

  27 Mayıs 2022

  Senaryo:

  Jim Cash, Jack Epps Jr., Peter Craig

  Yorumlar (2)