Mahkum 77 2022 Türkçe Dublaj Filmi 1080P izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 171 Görüntülenme

Mahkum 77 2022 Türkçe Dublaj Filmi 1080P izle

Mahkum 77, 2022 yılında vizyona girecek olan sinema filmidir. Film, mafya dünyasında geçen acımasız bir suç örgütünün ortasında yaşanan kötü deneyimlerin etkisindeki bir adamın hikayesini anlatıyor.

Filmin başrolünde, yer alan Adam, henüz genç yaşta olan bir adamdır ve kötü bir geçmişe sahiptir. Küçük yaştan beri çevresinde suç işleyen insanlarla büyümüştür. Annesi ona, kötü insanların arasına karışmamasını söylemiştir ama Adam, ne yazık ki bu uyarıyı dikkate almamıştır.

Adam, mafyadan bir kişi tarafından kandırılmış ve tehlikeli bir suç örgütüne katılmıştır. Ancak, bu örgütün amacının ne olduğunu bilmiyordu. Suç örgütünün lideri, Adamı, diğer üyeler gibi, suç işlemek için kullanmak istemiştir. Adam, bu işlerin arasından çıkamadı ve hapse atıldı.

Hapishaneye girdiğinde, Adamın hayatı tamamen değişmiştir. İçindeki suç ortamıyla, yalnızlıkla, korkuyla ve çaresizlikle baş etmek zorunda kalmıştır. Adam, hayatının tek gerçek arkadaşı olan başka bir hapishane mahkumuyla dostluk kurmuştur. Ama onu korumaya çalışırken, çevresindeki tehlikeli ve acımasız suçlularla çatışmaktan kaçınamıyor.

Mahkum 77, mafya dünyasına ve hapsedilmiş bir adamın hayatına dair karanlık bir hikaye anlatıyor. Aynı zamanda, hapsedilmiş bir insanın özgürlüğünün değerini vurguluyor. Film, aynı zamanda doğruyu yanlıştan ayırt etmeyi öğrenmek ve kendi hayatımızı kontrol etmeyi öğrenmek için bir örnek oluşturuyor.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Modelo 77

  Yayın Tarihi:

  23 Sep 2022

  Senaryo:

  Rafael Cobos, Alberto Rodríguez

  Ödüller:

  6 ödül & 48 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?