İletişim

realfilmizle5.com Türkiye ceza kanunlara uygun olarak 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı hizmeti veren bir web sitesidir. Yasanın ilgili açıklamasına göre, web site yönetiminin ve sahibinin hukuka aykırı materyal resim ve içerikleri kontrol etme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bundan dolayı sitemiz gerekli görülen ve telif haklarının ihlali olduğu veya telife konu olan eser ve içerikleri uyar ve kaldır prensibi gereken düzenlemeler ve içerikler derhal kaldırılır. Telif bahse konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, elifdurualaca(@)gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Gelen maillerin kontrolünden yapılan hukuki incelemelerden sonra şikayet yerinde görüldüğünde ihlal konusu olan içerikler kaldırılacaktır.

İlgili Yasa ve açıklaması:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

The videos found and shared on our site were taken from video sharing sites such as video.google.com, vk.com, youtube.com, mail.ru. If you think there is a copyright infringement, after you send it to elifdurualaca(@)gmail.com, the contents will be removed within 3 business days at the latest.