David Yates

Acı Reçete Pain Hustlers Türkçe Dublaj Full HD Filmi izle 2023

Acı Reçete Pain Hustlers Türkçe Dublaj Filmi izle altyazılı 4k izle Real Film izle olarak Sinema Netflix filmini full hd kalitede 1080p izle tek parça...

Yönetmen: David Yates

Oyuncular: Emily Blunt, Chris Evans, Catherine O'Hara

7.3 IMDB Puanı 161 İzlenme
Fantastik Canavarlar 3: Dumbledore’un Sırları Filmi Türkçe Dublaj Full HD izle 2022

Yönetmen: David Yates

Oyuncular: Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller

6.5 IMDB Puanı 988 İzlenme
Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı HD 720p İzle 2007

Harry Potter 5 Zümrüdüanka Yoldaşlığı filminde Arkadaşlarından ve okulundan uzakta geçen bir yazın ardından Harry Hogwats’a geri döner. Ancak büyücü d...

Yönetmen: David Yates

Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint

7.5 IMDB Puanı 281 İzlenme 6 Yorum
Harry Potter 6 Melez Prens 1080p HD FULL İzle 2009

Film Harry Potter ve Dumbledore’un Voldemort ile olan savaşlarında büyük önem taşıyan Profesör Horace Slughorn’u Hogwarts’a öğretmen olarak gelmesi iç...

Yönetmen: David Yates

Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint

7.6 IMDB Puanı 342 İzlenme 3 Yorum
Harry Potter 7 Ölüm Yadigarları 1 Full HD 1080p izle 2010

Harry Potter 7 Ölüm Yadigarları Bölüm 1 Film KonusuHarry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 izle (ya da Harry Potter ve 7) Film, Voldemort’u öldürebi...

Yönetmen: {"david-yates2":{"tur":"2","isim":"David Yates","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/david-yates.jpg"}}

Oyuncular: {"bill-nighy1":{"tur":"1","isim":"Bill Nighy","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/bill-nighy.jpg"},"helena-bonham-carter1":{"tur":"1","isim":"Helena Bonham Carter","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/helena-bonham-carter.jpg"},"daniel-radcliffe1":{"tur":"1","isim":"Daniel Radcliffe","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/daniel-radcliffe.jpg"},"ralph-fiennes1":{"tur":"1","isim":"Ralph Fiennes","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/ralph-fiennes.jpg"},"richard-griffiths1":{"tur":"1","isim":"Richard Griffiths","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/richard-griffiths.jpg"},"fiona-shaw1":{"tur":"1","isim":"Fiona Shaw","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/fiona-shaw.jpg"},"bonnie-wright1":{"tur":"1","isim":"Bonnie Wright","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/bonnie-wright.jpg"},"carolyn-pickles1":{"tur":"1","isim":"Carolyn Pickles","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/carolyn-pickles.jpg"},"harry-melling1":{"tur":"1","isim":"Harry Melling","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/harry-melling.jpg"},"michelle-fairley1":{"tur":"1","isim":"Michelle Fairley","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/michelle-fairley.jpg"},"ian-kelly1":{"tur":"1","isim":"Ian Kelly","resim":""},"emma-watson1":{"tur":"1","isim":"Emma Watson","resim":"https://www.realfilmizle5.com/wp-content/uploads/oyuncu-resimleri/emma-watson.jpg"}}

7.7 IMDB Puanı 2,917 İzlenme 3 Yorum