X-Men Logan 2017 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 1 Yorum 278 Görüntülenme

X-Men Logan 2017 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

(2017)
X-Men Logan 2017 yılında vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda tekrar James Mangold oturmaktadır. ABD yapımı bu film Aksiyon ve Bilim - Kurgu türlerinde karşımıza çıkmakta olup, IMDB puanı 8.1'dir. Bu filmin özelliği ise Wolverine karakterini canlandıran Hugh Jackman'ı, X-Men serisinde son kez görüyor olmamızdır. Filmde Wolverine artık oldukça yaşlanmıştır. Meksika'da Prof. X ile birlikte saklanarak yaşam sürmektedirler. Bu sırada Essex'in komutasındaki kötü bir topluluk kadın klonunu tehdit etmektedir. Genç yaşlardaki bir mutantın Logan'ı bulmasıyla Wolverine'in saklı yaşamı sona erer. Bu mutant karanlık ve kötü bir gücün takibi altındadır. Fakat ne olursa olsun Wolverine'in bu kadın klanını koruması gerekmektedir. X-Men serisinin 9. filmi olan Logan, oldukça heyecan verici ve aksiyon içeriklidir. X-Men hayranları için kesinlikle izlemeleri gereken, 2017 yılına kadar yapılan tüm X-Men filmleri içerisinde en iyi puana sahip olan filmdir.

X-Men: Logan Türkçe dublaj izle full hd, 2017 yılında vizyona giren filmin yönetmen koltuğunda tekrar James Mangold oturmaktadır.

Gelecekte mutantların nesli tükenmekte olduğu bir zamanda logan sessiz sedasız bir hayat sürmektedir. Taki kaçıp saklanmak zorunda olan genç mutant kız gelene kadar.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)