Winnie-the-Pooh: Blood and Honey Türkçe Dublaj Filmi Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.1 IMDB Puanı 1 Yorum 263 Görüntülenme

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey Türkçe Dublaj Filmi Full izle

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey izle Türkçe dublaj ve altyazılı 4k izle Real Film izle olarak Sinema filmini full hd kalitede 1080p izle tek parça 720p seyret imdb yüksek seyret

Winnie-the-Pooh: Blood and Honey, A.A. Milne'ın efsanevi karakterlerinden Winnie-the-Pooh ve arkadaşlarının, büyük bir maceraya atılmalarını anlatan bir animasyon filmidir. Filmin başlangıcında, Winnie-the-Pooh ve arkadaşları, kendilerinin ve sihirli Ayı Ormanı'nın hayatını tehdit eden kötü bir güç tarafından saldırıya uğradığını öğrenirler. Bu tehdit karşısında, Winnie-the-Pooh ve arkadaşları, çok büyük bir maceraya atılırlar. Onların amacı, kötü gücün arkasındaki sırrı çözmek ve kötü gücü yenmektir.

Winnie-the-Pooh ve arkadaşları, maceradan maceraya atlayarak, kötü güçün arkasındaki sırrı çözmeye çalışırlar. Yolculukları sırasında, Winnie-the-Pooh ve arkadaşlarının başlarına gelen çok sayıda şaşırtıcı ve eğlenceli olaya tanık olacaklardır. Onlar, kötü gücün arkasındaki sırrın ne olduğunu keşfedebilmek için, kötü güce karşı mücadele etmek için ilham alacakları kahramanlık, cesaret ve dayanıklılık eşyalarını toplayacaklardır.

Winnie-the-Pooh ve arkadaşlarının çok eğlenceli ve güzel bir macerasını izlediğimiz Winnie-the-Pooh: Blood and Honey, bizi gülümsemeye ve heyecana boğacak bir animasyon filmidir. Filmin konusu, kahramanlarımızın kötü güce karşı verdikleri mücadeleyi konu almaktadır. Winnie-the-Pooh ve arkadaşlarının, kötü gücün arkasındaki sırrı çözmek ve kötü gücü yenmek için verdikleri mücadele, izleyiciyi eğlenceli ve heyecan verici bir maceraya götürmektedir.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Winnie the Pooh: Blood and Honey

  Yayın Tarihi:

  17 Mart 2023

  Senaryo:

  Rhys Frake-Waterfield

  Yorumlar (1)