Tüylü Arkadaşlar 2019 Filmi HD Online 1080P izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
9.6 IMDB Puanı 232 Görüntülenme

Tüylü Arkadaşlar 2019 Filmi HD Online 1080P izle

(2019)

Yönetmen:

{"james-snider2":{"tur":"2","isim":"James Snider","resim":""}}

Tüylü Arkadaşlar Film Konusu


Tüylü Arkadaşlar, Animasyonun her zaman güzellikleri bir arada tutma gibi huyları bulunmaktadır. Böylece güzellikler hem yetişkinlere hem de çocuklara çok iyi şekilde yansıtılmaktadır. Bunu başaran filmler arasında yer alan Tüylü Arkadaşlar konusu itibari ile de beğenileri hak ediyor. Tüy kulübüne kabul edilmek hemen hemen her kuşun hayalini süslemektedir. Çok zor olan bu kulübe üyelik için görevleri yerine getirmek gerekir. Zorlu görevlerin üstesinden gelmek isteyen Mooky ve Kooky ilk görevlerini alırlar. İlk görevleri olan dokuzuncu bulut üzeri çok tehlikelidir. Fakat üyelik görevlerini yerine getirmenin ilk adımı olan bu uçuşu başarılı şekilde gerçekleştirmeleri gerekir. Bu iki sevimlinin son derece zorlu ve eğlenceli görevleri izleyiciyi keyiflendirecek düzeyde. Tüm yaş gruplarının keyifle izleyeceği film her hali ile kaliteli etkilere sahiptir.

Detaylı Bilgi


Tüylü Arkadaşlar 2019 Türkçe dublaj izle full hd, Animasyonun her zaman güzellikleri bir arada tutma gibi huyları bulunmaktadır.

Mooky ve Kooky adında 2 tane kuş tüylü arkadaş kulübüne girebilmek için görevi tamamlamarı gerekir ama görev için gerekli mesajı unutunca orman hayvanlarının yardımına ihtiyaçları vardır.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?