Transformers 7 Canavarların Yükselişi Türkçe Dublaj 1080P Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 107 Görüntülenme

Transformers 7 Canavarların Yükselişi Türkçe Dublaj 1080P Filmi izle

Transformers 7 Canavarların Yükselişi Türkçe Dublaj Filmi izle altyazılı 4k izle Real Film izle olarak Sinema filmini full hd kalitede 1080p izle tek parça 720p seyret imdb yüksek seyret

Noah ve Elena, yüzlerce yıl önce kaybolmuş olan Decepticon labirentinde sırları arar. Noah’a göre, evreni kendi istediği gibi kontrol edebilen efsanevi bir kayıp armağan olabileceğini keşfetmek için bu arayışa girdi. Eşlik eden karakterleri arasında, bir arkeolog olan Elena, New York'ta yaşayan bir arkadaşı Jack, öfkeli bir pilot olan Griffin, korkusuz bir korsan olan Skipper ve bu arada Optimus Prime'ın gücünü artıran geleceğin kaybolmuş efsanevi kabiliyeti aramaya karar veren bir "Hunter" 'in yanı sıra olacaktır.


Bu arayış, engin denizleri, üç boyutlu karmaşık labirentleri, gelgitler arası karaya vurmuş ejderha kemikleri ve en unutulmaz aksiyon sahneleri ile doludur. Yolculuk, Optimus Prime'ın kaybolmak üzere olan gücünün kurtarılması için korkunç Decepticon uzay noktaları, Karanlık Yüzün ünlü mekanları ve çok daha fazlası gibi yerleri de kapsıyor. Kötü niyetli armağanı kurtarmak için Optimus Prime'a düşünme gücü veren enerjiyi hızla iade etmek zorundadır. Enerjiyi kurtarmak için, Canavarların Yükselişi arayışına devam etmek zorundadır ve dünyalar arası uzay gemileri ile dalış yapmak zorundadır.


Transformers: Canavarların Yükselişi, bin yıldır kaybolan enerjiyi tekrar elde etmek ve sonu gelmeyen savaşın bitmesine yardımcı olmak için Noah ve arkadaşlarının yolculuklarını, tuhaf, gizemli ve sürükleyici bir savaşa uğratıyor. Sonunda, Decepticon ve Otobotlar arasındaki çatışmalar TitanAxon adlı kayıp enerji küresini bulmak için adaya ulaşarak gelişir. Burada Noah ve Elena, arkeolojik tarih öncesinden kalan bir güç ile karşı karşıya kalır. Onlar, bu gücü eylemleriyle kullanıma uygun hale getirmek ve Optimus Prime ve tüm dünyaya barışı koruyacak hale getirmek için güçlerini birleştirmek için aramalarını sürdürürler. Yolculukları sırasında çok sayıda arka taraftan yükselen tehlikeyle ve Optimus Prime'ın canavarlarını unuttuğu uzay teknolojileriyle karşılaşırlar.


Şimdi yok edilen Prometheus enerji yumağı ile, bu arayış sona ermeden dünyaya barış getirmeyi ve guay teknolojisini sağlamayı başaracak mıdır? Sonunda, Noah ve arkadaşları, Terra uyumlu, çok boyutlu labirentleri, belirsiz denizleri, evrenin sonsuz tarihinin derinliklerini, uzay noktalarını karmasık nefes kesici aksiyon sahneleri arasında savaşırken" Transformers: Canavarların Yükselişi"ni çözeceklerdir.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Transformers: Rise of the Beasts

  Yayın Tarihi:

  09 Haziran 2023

  Senaryo:

  Joby Harold, Darnell Metayer, Josh Peters

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?