Hatıra 2018 Filmi HD FULL Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.9 IMDB Puanı 41 Görüntülenme

Hatıra 2018 Filmi HD FULL Türkçe Dublaj İzle

(2018)

Yönetmen:

{"joanna-hogg2":{"tur":"2","isim":"Joanna Hogg","resim":""}}

Oyuncular:

{"tilda-swinton1":{"tur":"1","isim":"Tilda Swinton","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/tilda-swinton.jpg"},"richard-ayoade1":{"tur":"1","isim":"Richard Ayoade","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/richard-ayoade.jpg"},"tom-burke1":{"tur":"1","isim":"Tom Burke","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/tom-burke.jpg"},"jack-mcmullen1":{"tur":"1","isim":"Jack McMullen","resim":""},"frankie-wilson1":{"tur":"1","isim":"Frankie Wilson","resim":""},"honor-swinton-byrne1":{"tur":"1","isim":"Honor Swinton Byrne","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/honor-swinton-byrne.jpg"}}

Hatıra Film Konusu


Sinema ve sanat meraklısı bir genç kız kendini keşfetme çabasındadır. Bir yandan da karizmatik, güçlü ve bir o kadar da güvenilmez olan esrarengiz bir adamla ilişki yaşamaktadır. Annesi ve arkadaşları bu ilişkiden ne kadar endişe duysa da duygularına gem vuramayan genç kız ısrarla ilişkisini devam ettirir. Adamdaki gizemi bir türlü çözemeyen genç kız bu ilişkiden kendini kurtarıp sanat hayatına devam edebilecek midir? Yoksa ilişkinin kıskacında kaybolup gidecek midir?

Romantik-Dram türündeki film tam bir festival filmi olarak çekilmiş ve oldukça ağır ilerliyor. Yapımcısı ünlü yönetmen Martin Scorsese, yönetmeni ise Joanna Hogg olan film 2018 İngiltere yapımıdır.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?