Sweetwater
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
98 Görüntülenme

Sweetwater

Sweetwater izle Türkçe dublaj ve altyazılı 4k izle Real Film izle olarak Sinema filmini full hd kalitede 1080p izle tek parça 720p seyret imdb yüksek seyret

Kırk bin ile bir köyün arasında yer alan Sweetwater, Amerika’nın orta kesiminde geçen bir Western türündeki 2023 yapımı bir film. Film, batı tarzındaki çok güçlü bir kadının hikayesini anlatıyor.

Sweetwater'da merkezi karakter, güçlü ve özgür ruhlu Maria, ailesini kaybetmiş bir kadındır. Maria’nın hayatı, sömürgeciler tarafından köyünün dışına çıkartılırken başlar. Maria, sömürgeciler tarafından öldürülmüş olan sevdiği erkek arkadaşının intikamını almaya karar verir.

Öfkeli ve intikam arzusuyla dolu Maria, köyün yolunu izleyerek yolculuğuna başlar. Yolculuğunda, Maria, köyün sömürgecilerinin kötülüklerinden korunmak için köylülerin arasında yer alan diğer özgür ruhlarla karşılaşır. Bu arkadaşları, köyün sömürgecilerinin kötülüklerinden kurtulmak için yardımlarına ihtiyaç duyacaktır.

Maria’nın intikam arzusu ve köyü kurtarmak için kendisine yardım eden arkadaşları, film boyunca destek olacaklardır. Maria, köylülerin sömürgecilere karşı savaşının kahramanı olarak hikayenin sonunda köyünü ve arkadaşlarını kurtaracaktır.

Sweetwater, köyün ve özgür ruhların savaşını anlatan güçlü bir Western filmidir. Güçlü ve özgür ruhlu Maria’nın hikayesi büyüleyici ve etkileyicidir. Bu film, izleyicileri, güçlü bir kadın tarafından köyün sömürgecilere karşı kurtarılmasının büyülü bir hikayesine alıştıracaktır.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Sweetwater

  Yayın Tarihi:

  14 Nisan 2023

  Senaryo:

  Martin Guigui

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?