Scooby Doo! ve 13’üncü Hayaletin Laneti 2019 HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 167 Görüntülenme

Scooby Doo! ve 13’üncü Hayaletin Laneti 2019 HD izle

(2019)

Yönetmen:

{"cecilia-aranovich2":{"tur":"2","isim":"Cecilia Aranovich","resim":""}}

Oyuncular:

{"frank-welker1":{"tur":"1","isim":"Frank Welker","resim":""},"grey-griffin1":{"tur":"1","isim":"Grey Griffin","resim":""},"matthew-lillard1":{"tur":"1","isim":"Matthew Lillard","resim":""},"kate-micucci1":{"tur":"1","isim":"Kate Micucci","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/kate-micucci.jpg"},"noshir-dalal1":{"tur":"1","isim":"Noshir Dalal","resim":""}}

Scooby Doo! ve 13’üncü Hayaletin Laneti Film Konusu


Scooby Doo! ve 13’üncü Hayaletin Laneti, Televizyon dünyasında çocukların severek izlediği çizgi film bu kez animasyon olarak izleyici karşını çıktı. Beğenilen Scooby Doo yeni versiyonu ve konusu itibari ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Her zaman keyifle izlenen filmde bilmeyene giden yol merak uyandırmaktadır. Scooby-Doo! Ve 13. Hayaletin Laneti filminde kahramanlarımız karmaşanın içerisinde kendilerini bulurlar. Gizem Anonim Şirketi, hatalı işlemler ve yanlış tespitlerden dolayı kapatılır. Sonrasında ise emekliye ayrılırlar. Fakat emeklilik hiç de düşündükleri gibi gitmez. Geçmişte kalan işlerden kaynaklı 13 hayaletin peşlerine düşmesi olayları farklı hallere sürüklemektedir. Temel konuların değinildi faktörleri de göz önünde tutacak olursak son derece doğru etkileşimi görmüş olursunuz. Ailecek izlenebilecek kalitede ki filmin her hali izleyiciyi geçmişe götürüyor.

Detaylı Bilgi


Scooby Doo! ve 13’üncü Hayaletin Laneti 2019 Türkçe dublaj izle, Beğenilen Scooby Doo yeni versiyonu ve konusu itibari ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Ekip emekli olur ama işler planladıkları gibi gitmez geçmişte peşine düştükleri 13 hayaletle yarım kalan işleri tamamlamaları gerekiyor.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?