Rogue Agent 2022 Filmi Türkçe Dublaj Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 142 Görüntülenme

Rogue Agent 2022 Filmi Türkçe Dublaj Full HD izle

Rogue Agent, Brad Turner tarafından yönetilen 2022 yılında çekilmiş bir aksiyon filmidir. Film, İngiliz muhbiri Rachel Steele'in ortaya çıkardığı komplo ile başlar. Rachel, CIA tarafından görevlendirilen bir ajan olarak, dünyanın en önemli silahlarının ele geçirilmesini önlemek için Los Angeles'ta bir görev üstlenmiştir. Ancak, bu görev sırasında Rachel, kendisiyle ilgili bir şeylerin gizlendiğini anlar.

Rachel, CIA'nin bu görevle ilgili planının detaylarına karşı çıkmak için, CIA tarafından görevlendirilen başka bir ajan olan Adam Sterling'e yardım eder. Adam, dünyanın en büyük silahlarını satmak için komplo kuran terörist hainleri bulmak için görevlendirilmiştir. Rachel ve Adam, tehlikeli bir görevin ortasında, aralarındaki kimlikleri ile ilgili karanlık sırlarının ortaya çıkmasıyla karşı karşıya kalırlar.

Adam ve Rachel, teröristlerin silah ticareti yapan iş adamı, Alfredo Garcia'yı bulmak için ekip oluştururlar. Ancak, aralarındaki kimlikleri ile ilgili sırların ortaya çıkmasından korkan Rachel, Garcia'yı yakalamak için uğraşırken, Adam'ın ölmesini sağlar. Rachel, Garcia'yı yakalayana kadar Adam'ın ölümünün sorumlusu olacağını anlar. Rachel, Garcia'yı yakaladığında, kendi kimliğiyle ilgili sırlara karşı çıkmak için Adam'ın ölümünün sorumlusu olmak zorunda kalır. Rachel, Garcia'yı hapse atmak için, CIA'nin planının arkasındaki karanlık sırlarını ortaya çıkarmak için çalışmak zorunda kalır. Rachel ve Adam'ın aralarındaki kimlikleri ile ilgili sırları ortaya çıkarmak için verdikleri mücadele, karanlık güçlerle savaşan bir Rogue Agent'in hikayesini anlatır.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Rogue Agent

  Yayın Tarihi:

  27 Temmuz 2022

  Senaryo:

  Michael Bronner, Adam Patterson, Declan Lawn

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?