Ölüm Günün Kutlu Olsun 2  HD 1080P Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 102 Görüntülenme

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 HD 1080P Full İzle

(2019)

Yönetmen:

{"christopher-landon2":{"tur":"2","isim":"Christopher Landon","resim":""}}

Oyuncular:

{"jessica-rothe1":{"tur":"1","isim":"Jessica Rothe","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jessica-rothe.jpg"},"israel-broussard1":{"tur":"1","isim":"Israel Broussard","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/israel-broussard.jpg"},"phi-vu1":{"tur":"1","isim":"Phi Vu","resim":""}}

Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 Film Konusu


Ölüm Günün Kutlu Olsun 2, Senaryo olarak oldukça ilginç bir konuya değinen filmde çok kötü bir şekilde öldürülen Tree’nin hikayesini anlatmaktadır. Öldükten sonra her sabah öldüğü güne uyanması olayların başlangıcıdır. Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 filminde konunun işleyiş tarzı ve ekrana yansıması harika oluşumları da beraberinde getiriyor. Her gün ölümden kurtulamaya çalışıp farklı taktikler denese de tam 11 kez ölüp uyanmıştır. Katilini pencereden atarak bu kez ölmeyi kurtarır. Normal hayat düzenine geçebilme adına gelişimler gösterirken kabusundan kurtulamadığını fark eder. Her sabah bu şekilde uyanmasının verdiği duyguyu katili de yaşamaktadır. Esrarengiz olaylar ve korku dolu anları içinde bolca barındıran film her sahnesinde etkileyici yönleri sunuyor. Kabusundan kurtulabilmek için her şeyi deneyen Tree başarılı olup olmayacağı da merak konusu.

Detaylı Bilgi


Ölüm Günün Kutlu Olsun 2 Türkçe dublaj izle 2019, ilginç bir konuya değinen filmde çok kötü bir şekilde öldürülen Tree’nin hikayesini anlatmaktadır. Tree Gelbman her sabah öldüğü yerden tekrar tekrar dirilir bu durumdan kurtulmak için hergün farklı yöntemler denemektedir.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?