Maymunlar Cehenneminden Kaçış 1971 1080p HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 149 Görüntülenme

Maymunlar Cehenneminden Kaçış 1971 1080p HD izle

(1971)

Yönetmen:

{"don-taylor2":{"tur":"2","isim":"Don Taylor","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/don-taylor.jpg"}}

Oyuncular:

{"roddy-mcdowall1":{"tur":"1","isim":"Roddy McDowall","resim":""},"kim-hunter1":{"tur":"1","isim":"Kim Hunter","resim":""},"bradford-dillman1":{"tur":"1","isim":"Bradford Dillman","resim":""}}

Maymunlar Cehenneminden Kaçış Film Konusu


Maymunlar Cehenneminden Kaçış, 1971 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini bu kez Don Taylor yapmıştır. Abd yapımı olan filmin IMDB puanı 6.3 olup Aksiyon, Bilim - Kurgu ve Macera kategorilerinde karşımıza çıkmaktadır. Filmde Okyanusta bir uzay gemisi bulunur ve içinden 3 kişilik bir astronot ekibi çıkar. Astronotlar gemiden çıktıklarında karşılarında maymunları görürler. Fakat enteresan olan bu maymunların insan özellikleri taşımalarıdır. Astronotlar maymunlar ile birlikte Los Angeles' a dönerler. Taylor ve arkadaşlarının zamanda geri dönmeyi başaramadıkları uzay yolculuğunu bu astronot ekibi başarır. Yanlarında getirdikelri maymunlar serinin ilk filminden hatırlanacağı üzere Taylor'a yardımcı olan doktor ekibidir. İncelenen maymunlardan elde edilen bilgilere göre gelecekte salgın hastalıklardan dolayı evcil hayvanlar yok olacak, maymunlara ilgi artacak ve zeka sahibi olacaklardır. Araştırma sonucu hayrete düşen ekip gelecekte olacak olan bu faciaları önlemenin yollarına başvururlar.

Detaylı Bilgi


Maymunlar Cehenneminden Kaçış Türkçe dublaj izle full hd, 1971 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini bu kez Don Taylor yapmıştır.

Gizemli bir şekilde konuşan 3 tane maymun ABD uzay aracına gelir ve herkesle dost olurlar ama bir kişi onların insanlık için zararlı olduğuna inanır.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?