Mack & Rita 2022 Türkçe Dublaj Filmi Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.7 IMDB Puanı 148 Görüntülenme

Mack & Rita 2022 Türkçe Dublaj Filmi Full HD izle

Mack & Rita, küçük bir kasabada geçen bir dram filmidir. Bir gün, Mack adında bir genç, Rita adında bir kızla çarpışır. Mack, Rita'nın ne kadar akıllı ve güzel olduğunu fark eder ve onunla arkadaş olmaya karar verir.

Mack ve Rita arkadaş olmaya başladıklarında, Mack'ın kasabada yüzyıllardır devam eden adaletsizliğe karşı büyük bir öfkeyle karşı koyduğunu görmektedir. Birkaç gün sonra, Mack, kasabanın başına gelenlerin önlenemeyecek kadar kötü olduğunu fark eder. Mack ve Rita, kasabada daha adil bir yaşam için savaşmaya karar verirler.

Mack ve Rita, kasabada birçok insanın haksız yere hapse atılmasını, insanların haklarının gasp edilmesini ve diğer adaletsizlikleri önlemek için bir araya gelirler. İkili, kasabada kötülükten arınmış bir yaşam inşa etmeyi hayal ederler.

Mack ve Rita'nın girişimleri zaman içinde olumlu sonuçlar doğurur ve kasabadaki insanlar, Mack ve Rita'yı kahramanlar olarak görürler. Ancak, kasabanın uzun süredir hakimiyetindeki kötü güçler, Mack ve Rita'nın girişimlerini engellemek için çabalar.

Mack ve Rita, kasabada hakkaniyeti sağlamak için birlikte savaşırlar. Mack'ın gücü, Rita'nın gözlem yeteneği ve ikisinin birlikte hareket etmeyi öğrenmesi, kasabaya adaletin gelmesini sağlayacak. Mack ve Rita, kasabayı kötülüklerden arındırma mücadelesi için bir arada harika bir ikilidir.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Mack & Rita

  Yayın Tarihi:

  12 Ağustos 2022

  Senaryo:

  Madeline Walter, Paul Welsh

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?