Kurtuluş Günü 2019 Filmi HD 1080p Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
0.0 IMDB Puanı 1 Yorum 46 Görüntülenme

Kurtuluş Günü 2019 Filmi HD 1080p Full İzle

(2019)

Yönetmen:

{"andrew-jones2":{"tur":"2","isim":"Andrew Jones","resim":""}}

Oyuncular:

{"derek-nelson1":{"tur":"1","isim":"Derek Nelson","resim":""},"lee-bane1":{"tur":"1","isim":"Lee Bane","resim":""},"erick-hayden1":{"tur":"1","isim":"Erick Hayden","resim":""}}

Kurtuluş Günü Film Konusu


Kurtuluş Günü, İkinci dünya savaşını baş gösterdiği zamanı anlatan film anı şeklinde seyirci ile buluşmaktadır. O zamanı yaşayan ve olayların içinde bulunan bir kahramanın ağızından dökülen mücadele oldukça ilgi çekicidir. Kurtuluş günü filminin anlatım tarzı ve konusunun esrarengiz yapısı oldukça merak uyandırıcı yöndedir. 1944 yılını anlatan savaş filmi Alman savaş makinesini yok etmesi gereken ekibi anlatmaktadır. Gerçek hikayeden esinlenilerek sinemaya uyarlanan filmde paraşütle aşağı atmaya gönüllü olan bir askerin hikayesini aktarmaktadır. 2019 yapımı film her anı heyecanın ve aksiyonun olduğu karelerle dolu. Görevlerini yerine getirmek için ormanda farklı mücadelelere giren ekibin başarılı olup olmayacağı da filmde gizli. Her anı aksiyonla ve beklenmedik olaylarla dolu filmde istenilen düzeyi sağlayan yapıda yer almaktadır.

Detaylı Bilgi


Kurtuluş Günü Türkçe dublaj izle 2019, İkinci dünya savaşını baş gösterdiği zamanı anlatan film anı şeklinde seyirci ile buluşmaktadır.

2019 yapımı film her anı heyecanın ve aksiyonun olduğu karelerle dolu. Görevlerini yerine getirmek için ormanda farklı mücadelelere giren ekibin başarılı olup olmayacağı da filmde gizli.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)