Karayip Korsanları 1 Siyah inci’nin Laneti HD 1080P İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.0 IMDB Puanı 2 Yorum 126 Görüntülenme

Karayip Korsanları 1 Siyah inci’nin Laneti HD 1080P İzle

(2003)
Karayip Korsanları 1 Siyah inci'nin Laneti , 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmen koltuğunda Gore Verbinski oturmakta. Her yaştan bireyin ilgisini çeken film oldukça başarılı bir çıkış yapmış ve IMDB puanı 8.1'i bulmuştur. ABD yapımı bu film Aksiyon, Macera kategorilerinde karşımıza çıkabileceği gibi oldukça da eğlencelidir.Filmde Korsan Jack Sparrow'un başından geçenler konu alınmıştır. Elizabeth 12 yaşında ve vali Swann'ın kızıdır. Bir deniz yolculuğu sırasında enkaz olarak kalmış bir gemiye rastlarlar. Enkazdan tek sağ çıkan Will'dir. Will'in boynunda bir madalyon vardır ve Elizabeth bu madalyonu alıp, saklar. Aradan yıllar geçer ve Elizabeth korsan Barbossa'nın tutsağı olur. Will ve çılgın kaptan Jack Sparrow Elizabeth'i kurtarmaya karar verirler. Ancak hiç ummadık bir olay olur ve Elizabeth'in yıllar önce sakladığı kolye siyah inciyi canlandırır ve lanet uyanır.

Karayip Korsanları 1 Siyah inci'nin Laneti Türkçe dublaj izle, 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmen koltuğunda Gore Verbinski oturmakta.

Blacksmith Will Turner sevdiceğini kurtarmak için denişik kaptan Jack Sparrow birlik olur ama sevdiceği bizim denişik kaptanın eski müttefiklerinden hadi bakam şimdi kim ölümsüz?

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)