Kan ve Kemik – Blood and Bone 2009 Türkçe Dublaj Sinema Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 162 Görüntülenme

Kan ve Kemik – Blood and Bone 2009 Türkçe Dublaj Sinema Filmi izle

Blood and Bone, 2009 yapımı bir aksiyon filmidir. Film, Los Angeles'taki insan kaçakçılığına karşı mücadele eden bir ikiliyi konu alır. İkili, kendilerine özgü kılık değiştirme yeteneklerine sahip bir kadın ve dövüş sanatları uzmanı bir adamdır.

Başrol oyuncuları arasında Michael Jai White, Dante Basco, Julian Sands, Eamonn Walker, Bob Sapp, Kimbo Slice ve ve Tony Curran yer almaktadır.

Film, Los Angeles' ta bir kış gecelerinde başlar. İkili, çok sayıda insan kaçakçılığının yapıldığı, kötü niyetli insanların egemen olduğu mahalleleri araştırmaya başlar. İkili, ücretli katiller, karteller, insan kaçakçıları ve suç örgütlerine karşı mücadele eder.

Bir zamanlar, kadının adının Jana olduğu düşünülmektedir. Ancak, insan kaçakçılığının kendisini olduğu gibi kabul etmesi için kendini yeniden tanımlamak zorunda kalır. O, olağanüstü yeteneklerini kullanarak kendisini çok sayıda farklı kimliğe dönüştürür.

Adam, sokakların kötüleriyle mücadele etmeyi kendisine şiar edinmiştir. O, kendisiyle aynı durumda olan kişilere yardım etmeyi ve kaçakları kurtarmayı hedef edinmiştir.

İkili, Los Angeles' ta suç düzenini değiştirmeye çalışırken, aralarındaki bağlılık büyüdükçe, kendileri için çok tehlikeli olan bir düşmanla karşı karşıya kalır. İkili, bu düşmana karşı kendilerini koruyacak bir strateji geliştirmek zorunda kalır. Ancak, finalde kazanacak olan tarafın kim olduğu belirsizdir.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Blood and Bone

  Yayın Tarihi:

  20 Sep 2009

  Senaryo:

  Michael Andrews

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?