Hakaret 2017 HD 1080p Full İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 144 Görüntülenme

Hakaret 2017 HD 1080p Full İzle

(2017)

Yönetmen:

{"ziad-doueiri2":{"tur":"2","isim":"Ziad Doueiri","resim":""}}

Oyuncular:

{"adel-karam1":{"tur":"1","isim":"Adel Karam","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/adel-karam.jpg"},"kamel-el-basha1":{"tur":"1","isim":"Kamel El Basha","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/kamel-el-basha.jpg"},"rita-hayek1":{"tur":"1","isim":"Rita Hayek","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/rita-hayek.jpg"},"camille-salameh1":{"tur":"1","isim":"Camille Salameh","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/camille-salameh.jpg"},"diamand-bou-abboud1":{"tur":"1","isim":"Diamand Bou Abboud","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/diamand-bou-abboud.jpg"},"christine-choueiri1":{"tur":"1","isim":"Christine Choueiri","resim":""},"carlos-chahine1":{"tur":"1","isim":"Carlos Chahine","resim":""},"julia-kassar1":{"tur":"1","isim":"Julia Kassar","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/julia-kassar.jpg"}}

Hakaret Film Konusu


Hakaret filmi, iki kişinin birbirleriyle kavga etmesi ve bunun sonucunda ise yaşanılmış olan olayları konu almaktadır. Yasser Abdallah, Filistinli bir göçmendir ve adı Tony Hanna olan bir Hristiyan ile aralarında tamir yüzünden bir sıkıntı çıkar. Bu çıkan tartışmanın sonucunda ise bir Yasser, Tony tarafından hakarete uğrar ve bu uğramış olduğu hakaret karşısında ise kesinlikle buna karşılık olarak yumruğunu konuşturur. Bu yaşanılmış olaylar üzerine ise bir şekilde bu durum mahkemeye kadar taşınır. Sadece mahkemeye taşınmakla kalınmaz ve ülkenin tamamı bu olayla ilgilenmeye başlar. Bakalım Hakaret filminde tam olarak neler olacak ve mahkemeyi kim kazanacak? Bu film suc ve dram tarzında bir filmdir ve 2017 yılında izleyicisi ile buluşmuştur.

Hakaret izle adlı dram filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

Detaylı Bilgi


2017 Dram film leri içinde 7,0 imdb puanına sahip olup vizyonda yer alan Hakaret izle filmi türkçe dublaj full hd olarak sitemizde sizleri beklemektedir.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?