Gülümse 2022 Filmi Türkçe Dublaj Full HD 1080P izle
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
6.6 IMDB Puanı 1 Yorum 134 Görüntülenme

Gülümse 2022 Filmi Türkçe Dublaj Full HD 1080P izle

Gülümse, 2021 yapımı ürkütücü korku filmi. Bir grup arkadaş, uzun bir araba yolculuğu sırasında, kötü bir şaka niyetine, korkunç bir gülümseme ile çizilmiş tabelalara takılır. Bu tabelalar, kasabanın gizemli geçmişi hakkında gizemli mesajlar içeriyor. Bu tabelalar, arkadaşların yaşamlarını değiştirme potansiyeline sahip olabilecek ürkütücü ve tuhaf sırlar taşıyor.

Grup arkadaş, kasaba sınırlarının dışında bir yerde, çok eski bir kasaba olan Redwood's Creek'e gider. Bu eski kasaba, herkes tarafından unutulmuş ve adı kötü bir şöhrete sahip. Burada arkadaşlar, kasabada yaşayan ve kötülükle ilişkili gizemli bir yaratık tarafından saldırıya uğrayacak. Yaratık, insanların kasabaya girmemelerini sağlamak için çok korkunç ve tuhaf gülümseme ile çizilmiş tabelaları kullanıyor.

Arkadaşlar, kasaba sakinlerinin kötülükle ilişkili gizemini çözmek ve tuhaf tabelalardan kurtulmak için zorlu bir mücadeleye girmek zorunda kalacaklar. Kasaba sakinleri, arkadaşların ölümlerine neden olacak kadar korkunç ve tehlikeli bir yaratığın kontrolü altında olduğunu öğrenmek için kendilerini sürekli bir kötülük önünde bulacaklar. Arkadaşlar, kasabayı kötülükten kurtarmak için fedakarlıklar yapmak zorunda kalıyor.

Smile, ürkütücü korku filmi olarak çok heyecan verici bir hikâye. Korku ve gerilim dolu sahneler, filmin ürkütücü bir deneyim olmasını sağlar. Gizem, korku, güçlü karakterler ve kasaba sakinlerinin kötülükleriyle mücadele eden arkadaşların cesurca mücadeleleriyle, filmi izleyenlerin kesinlikle etkileneceği bir hikâyeye sahiptir.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Smile

  Yayın Tarihi:

  30 Sep 2022

  Senaryo:

  Parker Finn

  Yorumlar (1)