Freaks 2018 Filmi HD 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 2 Yorum 216 Görüntülenme

Freaks 2018 Filmi HD 1080p İzle

(2018)

Yönetmen:

{"zach-lipovsky2":{"tur":"2","isim":"Zach Lipovsky","resim":""}}

Oyuncular:

{"emile-hirsch1":{"tur":"1","isim":"Emile Hirsch","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/emile-hirsch.jpg"},"bruce-dern1":{"tur":"1","isim":"Bruce Dern","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/bruce-dern.jpg"},"grace-park1":{"tur":"1","isim":"Grace Park","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/grace-park.jpg"},"michelle-harrison1":{"tur":"1","isim":"Michelle Harrison","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/michelle-harrison.jpg"},"lexy-kolker1":{"tur":"1","isim":"Lexy Kolker","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/lexy-kolker.jpg"}}

Freaks Film Konusu


Chloe adında bir kız vardır ve bu kız tam olarak 7 yaşında bir kızdır. Babası ile yaşamaktadır ancak yaşamış oldukları evde yaşamak mecburiyetindedir Chloe. Babası ise ihtiyaç dışında dışarı çıkmamaktadır. Öte yandan Chloe’nin bulunduğu dünyada özel yetenekli insanlar vardır ve bu herkes tarafından bilinmektedir. Bu yüzdende kesinlikle bu özel yetenekli insanlara suçlu gözler ile bakılmaktadır. Chole ve babası da özel yetenekli bir insandır. Olaylar bu şekilde olurken öte yandan Chloe, annesinin öldüğünü sanmaktadır ancak daha sonra gelişen olaylar doğrultusunda annesini yaşadığını öğrenecektir. Onu kurtarmak için uğraşacaktır ve elbette bunu yaparken yeteneklerini kullanacaktır. Bakalım Chloe, annesini bulunduğu yerden kurtarabilmeyi başarabilecek mi yoksa başarısız mı olacak?

Freaks izle adlı bilim kurgu, dram ve gerilim filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

Detaylı Bilgi


2018 filmleri arasında özenle seçtiğimiz filmlerden biri olarak sizlere sunacağımız Freaks izle filmi konu olarak dram, bilim kurgu ve gerilim işlenen filmi sizlere türkçe dublaj olaraj ekranlarınıza yansıtıyoruz.

 

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (2)