Daha Hızlı Daha Öfkeli 2003 Filmi HD 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 178 Görüntülenme

Daha Hızlı Daha Öfkeli 2003 Filmi HD 1080p İzle

(2003)

Yönetmen:

{"john-singleton2":{"tur":"2","isim":"John Singleton","resim":""}}

Oyuncular:

{"paul-walker1":{"tur":"1","isim":"Paul Walker","resim":""},"tyrese-gibson1":{"tur":"1","isim":"Tyrese Gibson","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/tyrese-gibson.jpg"},"cole-hauser1":{"tur":"1","isim":"Cole Hauser","resim":""}}

Daha Hızlı Daha Öfkeli Film Konusu


Daha Hızlı Daha Öfkeli, 2003 tarihinde vizyona giren filmin yönetmenliğini John Singleton üstlenmiştir. ABD ve Almanya ortak yapımı olan filmin IMDB puanı ise 5.9'dur. Macera, Aksiyon ve Suç filmleri kategorisinde karşılaşabileceğimiz heyecan dolu bir film. Adrenalinin hiç düşmediği, muhteşem arabaların ve undergrand yaşantıların olduğu, sokak yarışları ve yer altı dünyasının kendine çeken yüzünü yansıtan bu filmde O'Conner artık emekliye ayrılmıştır. Fakat yeraltı dünyasının cazibesi ve heyecanı onu kendine çekmektedir. Kara para nakil işleri ile uğraşan Carter Verone'un peşine düşer. Bu sırada oldukça da güzel bir casusla da iş birliği içerisindedir. İzleyicisini yine ekrana kilitleyecek olan ve her an heyecanın zirvede olduğu bu film oldukça dikkat çekiyor.

Detaylı Bilgi


Daha Hızlı Daha Öfkeli Türkçe dublaj izle full hd, 2003 tarihinde vizyona giren filmin yönetmenliğini John Singleton üstlenmiştir.

O'Conner artık emekliye ayrılmıştır. Fakat yeraltı dünyasının cazibesi ve heyecanı onu kendine çekmektedir. Kara para nakil işleri ile uğraşan Carter Verone'un peşine düşer.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?