Çizmeli Kedi Son Dilek 2023 Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.9 IMDB Puanı 123 Görüntülenme

Çizmeli Kedi Son Dilek 2023 Türkçe Dublaj izle

Çizmeli Kedi Son Dilek, 2023 yılında vizyona girecek olan bir animasyon filmidir. Bu film, Puss in Boots (Çizmeli Kedi) hikayesini beşinci kez sinemaya taşıyacak. Bu sefer, kahramanımız Çizmeli Kedi, kötü kalpli bir prensi yenmek için son dileğini kullanacak.

Çizmeli Kedi, kötü prensin, ülkesini kötülükle doldurmak için kullandığı gücün kaynağını bulmak için maceraya çıkıyor. Onu bu görevinde, ülkesinin krallığına karşı savaşmak için destekleyen arkadaşları ile birlikte destekliyor.

Çizmeli Kedi'nin görevi, bu kötü prensi yenmek ve ülkesinin krallığını kurtarmaktır. Ancak, kötü prensin gücünün kaynağını bulmak için, Çizmeli Kedi'nin son dileğini kullanması gerekecektir. Çizmeli Kedi, bu son dileği kullanarak, kötü prensin gücünün kaynağını bulacak ve kötülükleri bertaraf edecektir.

Çizmeli Kedi, son dileği kullanarak, büyük bir maceraya atılacak ve kötü prensin gücünü kaybedecektir. Çizmeli Kedi, son dileği kullanarak, günümüz seviyesinde yaşayabilecek bir dünya için mücadele edecek ve kötülükleri bertaraf edecektir.

Puss in Boots: The Last Wish, Çizmeli Kedi'nin son dileğinin kullanılmasının sonuçlarını gösterecek ve kötülüklerin kökünü kazıyacak bir animasyon filmidir. Bu film, Çizmeli Kedi'nin büyük macerasının ne kadar zor olduğunu ve sevgi ile kötülük arasındaki mücadelenin ne kadar zor olduğunu göstermektedir. Puss in Boots: The Last Wish, Çizmeli Kedi'nin son dileğini kullanarak kötülüğü bertaraf etmesini konu alacak ve izleyicilerin kalplerinde aşk ile sevgi arasındaki mücadeleyi gösterecektir.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Puss in Boots: The Last Wish

  Yayın Tarihi:

  21 Aralık 2022

  Senaryo:

  Paul Fisher, Tommy Swerdlow, Tom Wheeler

  Ödüller:

  1 Oscar Adaylığı. 1 ödül & 51 adaylık. total

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?