Cirkus – Sirk Şamatası 2022 Türkçe Altyazılı Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 68 Görüntülenme

Cirkus – Sirk Şamatası 2022 Türkçe Altyazılı Filmi izle

Cirkus filmi, küçük ve üzgün bir kız olan Eliza'nın hikayesini anlatmaktadır. Eliza, ailesiyle birlikte çalışmak için kayıtsız şartsız bir sirk karavana sahibi olan babasının yanına taşınır. Burada, babasının sirk karavana arasında geçirdiği zamanın kalıntılarıyla karşılaşır. Eliza, babasının ne kadar zorluk içinde olduğunu anlamaya başladığında, ailesinin geçim kaynaklarını karşılamak için bir sirk performansının gerçekleştirilmesi gerekiyor. Eliza, babasının yardımıyla, arkadaşlarıyla birlikte, hayal ettiği sirk performansının gerçekleşmesine yardımcı olur.

Sirk performansının başarısı Eliza'ya ve babasına hayatının nasıl değişebileceğini gösterir. Eliza, arkadaşlarıyla birlikte, daha önce hayal bile edemeyeceği bir maceraya atılır. Ailesinin geçimini karşılamak için babasının kötü durumda olan sirk karavana arasında ne kadar zorluk yaşadıklarını öğrenirken, Eliza aynı zamanda kendini yükseltmek ve hayatına maceranın keyfini çıkarmak için arkadaşlarıyla birlikte sirk performansının hayatını değiştirebileceğini keşfeder.

Eliza ve arkadaşları, bu macerayı atölye çalışmaları ve ekstra çalışmalarla gölgelemek zorundalar. Eliza maceranın asla bitmeyeceğini anlar. Çabalarının sonuçlarının ne kadar değişken olacağını görmek zorunda kalır. Circus filmi, çabalarının karşılığını alamayacağını düşünen ve hayatını değiştirecek cesareti olmayan insanların, özellikle çocukların, hayatına macera katmak için cesaret edebilecekleri gerçeğini yansıtıyor. Eliza, arkadaşlarıyla birlikte, hayallerine ulaşmak için babasının sirk karavana arasında bir performans yaratmaya başlar. Başarının sırrı, Eliza'nın cesaretinin ve arkadaşlarının fedakarlığının bir kombinasyonudur.

Circus filmi, cesaretin, arkadaşlığın, merhametin ve umutların hayatımıza nasıl girip bizi değiştirebileceğinin bir hikayesidir. Eliza'nın hikayesi, hayatımızdaki çabalarımızın karşılığını alamayacağımızı düşündüğümüz zamanlarda bile, hayatımıza macera katmak için cesaret etmemiz gerektiğini gösteriyor. Eliza, arkadaşlarının desteğiyle, hayallerine ulaşmak için başardıklarının bir örneğidir.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Cirkus

  Yayın Tarihi:

  23 Aralık 2022

  Senaryo:

  Sanchit Bedre, Vidhi Ghodgaonkar, Yunus Sajawal

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?