Brightburn 2019 1080p HD Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 124 Görüntülenme

Brightburn 2019 1080p HD Türkçe Dublaj İzle

(2019)

Yönetmen:

{"david-yarovesky2":{"tur":"2","isim":"David Yarovesky","resim":""}}

Oyuncular:

{"elizabeth-banks1":{"tur":"1","isim":"Elizabeth Banks","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/elizabeth-banks.jpg"},"david-denman1":{"tur":"1","isim":"David Denman","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/david-denman.jpg"},"jackson-a-dunn1":{"tur":"1","isim":"Jackson A. Dunn","resim":""}}

Brightburn Film Konusu


Brightburn, Süper kahramanların dünyasında her zaman iyilerin kazandığı ve gelecek adına gelişmeler yaşandığı gözlemlenmektedir. Her zaman istenildiği gibi gitmese de adaleti sağlayacak faktörler ortaya çıkmaktadır. BrightBurn filmi de süper kahramanların iş başında olduğunu ve dünya da yer alan düzeni elde edebilecek yapıları engellediği tekrardan görüşmektedir. Uzaydan düşen bir bebeği büyüten aile onun harika güçlere bürüneceği ve tüm dünyayı kurtaracağı düşüncesi hakimdir. Fakat tam tersi kötülüklerle dolu bu çocuk büyüdükçe felaketlere yol açacaktır. Çocuğun büyümesi ve kötülüklerin çoğalması karşısında kimin duracağı da merak konusu. Her anı heyecanın ve merakın bulunması da izleyiciyi filme çekiyor. Seyir keyfinin üst seviyede olduğu filmde heyecan ve aksiyon her dakika artmaktadır.

Detaylı Bilgi


Brightburn Türkçe dublaj izle, Süper kahramanların dünyasında her zaman iyilerin kazandığı ve gelecek adına gelişmeler yaşandığı gözlemlenmektedir. Başka dünyadan gelen ve süper güçlere sahip olan bir çocuk bu sefer süper kahraman filmlerinin aksine insanlara iyilik değil kötülük yapıyor.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?