Bombairiya 2019 Filmi HD FULL 1080P izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.4 IMDB Puanı 170 Görüntülenme

Bombairiya 2019 Filmi HD FULL 1080P izle

(2019)

Yönetmen:

{"pia-sukanya2":{"tur":"2","isim":"Pia Sukanya","resim":""}}

Oyuncular:

{"radhika-apte1":{"tur":"1","isim":"Radhika Apte","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/radhika-apte.jpg"},"akshay-oberoi1":{"tur":"1","isim":"Akshay Oberoi","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/akshay-oberoi.jpg"},"siddhanth-kapoor1":{"tur":"1","isim":"Siddhanth Kapoor","resim":""}}

Bombairiya Film Konusu


Bombairiya, Etkileyici Hint filmlerinde konuların birbiri ile bağlantıları her daim dikkat çekmeyi bilmiştir. Bu tür etkilere sahip olmaları da izlenme oranlarına doğrudan etki etmektedir. Bu yönünü ortaya koyan Bombairiya filmi konusu ve oyuncuları itibari ile heyecanı içinde barındırıyor. Enerjisi yüksek olan filmde acımasızlık ve beklenmedik olaylar zinciri sürekli takiptedir. Kötülüklerle dolu şehirde yaşanan olaylar korkuyu içerisinde taşıyor. Sürekli olarak korkunun hakim olduğu şehirde çıkış yolu arayan insanlar birçok farklı hallere bürünüyor. Her dakikası gerilime doğru ilerleyen şehir genel itibari ile şizofren olarak tabir edilen düzeydedir. Düşmanlıkların üst seviyede olduğu yerlerin bağlayıcılığı da çekiciliğini artıyor. Merak uyandıran bir yapıda olması da izleyiciyi etkileyen yönlerini açıkça ortaya koyuyor.

Detaylı Bilgi


Bombairiya Türkçe dublaj izle full hd, Etkileyici Hint filmlerinde konuların birbiri ile bağlantıları her daim dikkat çekmeyi bilmiştir.

Bilinmeyen bir telefon geldikten sonra Meghna'nın başına birtakım olaylar dizisi gelmeye başlar.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?