Boğa Boğa 2023 Netflix Full HD Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 212 Görüntülenme

Boğa Boğa 2023 Netflix Full HD Filmi izle

Boğa Boğa 2023 Netflix izle Türkçe dublaj ve altyazılı 4k izle Real Film izle olarak Sinema filmini full hd kalitede 1080p izle tek parça 720p seyret imdb yüksek seyret

Boğa Boğa, 2023 yılında Netflix üzerinden yayınlanan, gerilim ve suç türünde bir film. Film, özgürlüğünün desteğiyle kendini kurtarmaya çalışan ve dünyanın en ünlü kötü adamlarının elinden kurtulmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor.

Filmin baş karakteri, New York'ta yaşayan ve kötü adamların elinden kaçmak isteyen genç bir adam olan Mason Johnson'dur. Mason, özgürlüğünü kazanmak için çok çalışıyor ve bir gün kendisiyle ilgili bir şeyler olduğunu anlamaya başladı. Mason, suç örgütünün etkisini arttırmak için güçleri kullanıyor.

Mason'un hayatı, suç örgütünün kötü elinden kurtulmaya çalışırken, arkadaşlarıyla arasındaki bağlar gittikçe güçleniyor. Mason ailesiyle de yakın bir ilişki kuruyor. Ailesinin ona desteğini hissettiğini görmek istiyor.

Bir yandan da Mason, suç örgütünün kurallarına sıkı sıkıya bağlı olan kötü adamlarla karşı karşıya kalıyor. Mason, elindeki gücü kullanarak kötü adamların elinden kurtulmaya çalışıyor. Kötü adamlarla mücadele ederken, Mason, kendi hayatını ve bağlı olduğu kişilerin hayatlarını tehlikeye atıyor.

Sonunda, Mason, kötü adamların elinden kurtulmak ve özgürlüğünü elde etmek için mücadele verirken, kendini çok zorlu durumlara da sokabiliyor. Mason, özgürlüğünü kurtarmak için kendisini özgürleştirmeyi başarıyor ve kötü adamların elinden kurtulmayı başarıyor. Boğa Boğa, kötü adamlarla mücadele etmek ve özgürlüğünü kurtarmak için Mason'un öyküsünü anlatıyor.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Chokehold

  Yayın Tarihi:

  21 Nisan 2023

  Senaryo:

  Hakan Gunday

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?