Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi 2008 HD 1080p İZle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 1 Yorum 187 Görüntülenme

Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi 2008 HD 1080p İZle

(2008)
Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi, orjinal adı ile The Curious Case of Benjamin Button. Filmde, Amerikalı yazar F. Scott Fitzgerald'ın 1921 yılında Colliers dergisinde çıkan kısa bir hikayeden esinlenilmiştir. 2008 yılında gösterime giren bir Amerikan Dram baş yapıtı olan bu filmin yönetmenliğini David Fincher üstlenmiştir. Filmin senaryosunu Oscar ödüllü Eric Roth yazmıştır. Film, 150 milyon dolar bütçe ile çekilip, 333 milyon dolar gişe hasılatı elde etmiştir. Filmde, Tilda Swinton ve Jason Flemyng gibi oyuncular dikkat çekerken baş rolleri Brad Pitt ve Cate Blanchett paylaşmıştır.

Filmde, Katrina Kasırgası'nın olduğu gün New Orleans'ta bir hastanede ölümü bekleyen Daisy Williams hastane odasında kızı Caroline'a Benjamin Button'nın günlüğünü okumasını ister ve Caroline inanmayacağı ve hayatını kökten değiştirecek bir hikayeyi duyacağının farkında bile değildir. Bir çok dalda ödül alan filmin 5 Altın Küre Adaylığı vardır ve bu filmin IMBD puanı 7,8'dir.

Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi Türkçe dublaj izle full hd, orjinal adı ile The Curious Case of Benjamin Button. IMBD puanı 7,8'dir. Baş rolleri Brad Pitt ve Cate Blanchett paylaştığı film 333 milyon dolar gişe hasılatı yapmıştır.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)