Benimle Kal 1986 Filmi HD 1080P İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.1 IMDB Puanı 241 Görüntülenme

Benimle Kal 1986 Filmi HD 1080P İzle

(1986)

Yönetmen:

{"rob-reiner2":{"tur":"2","isim":"Rob Reiner","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/rob-reiner.jpg"}}

Oyuncular:

{"wil-wheaton1":{"tur":"1","isim":"Wil Wheaton","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/wil-wheaton.jpg"},"river-phoenix1":{"tur":"1","isim":"River Phoenix","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/river-phoenix.jpg"},"corey-feldman1":{"tur":"1","isim":"Corey Feldman","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/corey-feldman.jpg"}}

Benimle Kal Film Konusu


Benimle Kal, Yönetmen Rob Reinerr’ın 1986 tarihli uzun metraj filmi Benimle Kal izle, kayıp bir cesedin ardına düşen bir grup maceracı çocuğun öyküsünü anlatmaktadır. Yazar olan Gordie Lachance’nin gözünden anlatılan film, yazarın gazetelerde göz gezdirirken çocukluk arkadaşının ölümünün haberini görmesiyle başlar. Daha sonrasında ise arkadaşlarıyla birlikte çıktıkları bir macerayı anımsamaya başlayan Gordie, filmin genel bütününe de bu anılar üzerinden oluşan bir macera aktarmaktadır. Günümüzde pek çok eleştirmen tarafından en iyi sinema işlerinden birisi olarak da lanse edilen Benimle Kal,  aradan seneler geçse bile hala aynı tazeliğini ve etkisini koruyabilecek kapasitede sıkı bir film. Bu sebepten muhakkak izlenilmesi önerilen bir yapım.

Detaylı Bilgi


Benimle Kal izle Türkçe dublaj full hd 1986, kayıp bir cesedin ardına düşen bir grup maceracı çocuğun öyküsünü anlatmaktadır.

Günümüzde pek çok eleştirmen tarafından en iyi sinema işlerinden birisi olarak da lanse edilen Benimle Kal,  aradan seneler geçse bile hala aynı tazeliğini ve etkisini koruyabilecek kapasitede sıkı bir film.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?