Başıboş – The Strays 2023 Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 77 Görüntülenme

Başıboş – The Strays 2023 Türkçe Dublaj izle

The Strays, 2023 yılında vizyona girecek olan bir aksiyon-korku filmi. Filmin konusu, gizemli seçkin bir ailenin üyesi olan güzel ama tehlikeli bir genç kız olan Stray'in hikâyesini anlatıyor.

Stray, çiftlikte yaşayan garip bir köyün sakinlerinden biri. Bir gün, ailenin evinde korkunç bir sürprizle karşılaşıyor: Evdeki tüm canlılar -küçük hayvanlar ve insanlar- birdenbire ölüyor. Stray'in ölümsüz ve kötü güçlere sahip olduğu anlaşılıyor.

Stray'in ölümsüz gücünün kaynağı yaşlı ve gizemli bir kadın olan Madame White'dır. Kadın, Stray'in kötü güçlerini doğru yönlendirmesi için ona eğitim veriyor. Stray, kötü güçlerini kontrol etmeyi öğrenmek için Madame White'ın öğretilerini kullanıyor.

Stray, gücünü kontrol etmeyi başarınca, kötü güçleri kontrol etmeyi öğreniyor. Ancak Stray, kötü güçleri kontrol etmeyi öğrendiğinde, Madame White'ın arkasında gizlenen çirkin gerçekleri ortaya çıkarıyor. Stray'in ölümsüz güçlerini kötü amaçlar için kullanmasına izin vermemesi gerekiyor.

Stray, kötü güçleri eğitmesi ve kontrol etmesi için çok zorlu bir yol izlemek zorunda kalıyor. Bu yolda Stray, kötü güçleri kontrol etmek için kendini, ekibi ve köyü kurtarmak zorunda kalıyor. Gücünü kötü amaçlar için kullanmamak için öncelikle kendini koruması gerekiyor. The Strays, Stray'in bu güçleri kontrol edebilme ve kötü güçleri önleyebilme mücadelesini gösteriyor.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Strays

  Yayın Tarihi:

  22 Şubat 2023

  Senaryo:

  Nathaniel Martello-White

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?