A Hero / Ghahreman – Kahraman 2021 Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 131 Görüntülenme

A Hero / Ghahreman – Kahraman 2021 Türkçe Dublaj izle

Ghahreman, 2021 yapımı bir dram filmidir. Filmin konusu üç ailenin dramatik öyküsünü anlatmaktadır.

Filmin başrolünde, üç farklı hayatın kesiştiği noktaya odaklanmaktadır. İlki, İran'ın Kürt bölgesinde yaşayan ve büyükannesinin ölümünden sonra kendisini köyde tek başına bırakan 11 yaşındaki Kürt kızı Gona'dır. Gona'nın büyükannesi, köyün yaşlılarının kendisine verdiği takma adıyla "Ghahreman" olarak anılmaktadır.

İkinci hikayede, İran'ın başkenti Tebriz'de yaşayan ve bir araya gelen iki aile arasındaki aşkı anlatmaktadır. Gona'nın kuzeni, Tebriz'de yaşayan ve çok zengin bir ailenin çocuğu olan Ziba ile, Tebriz'de yaşayan fakir bir aileden olan Hamed arasında kısa süre içerisinde gelişen bir aşkın hikayesini izleyeceğiz.

Üçüncü hikaye ise, Gona'nın köyünde yaşayan ve babasının ölümünden sonra kendisini büyük bir sıkıntıyla karşı karşıya bırakan beş yaşındaki Kürt çocuğu Omid'in hikayesini anlatmaktadır.

Ghahreman, özgürlük, aşk, inanç ve arkadaşlık temasının bir araya geldiği, üç ayrı hikayenin bir araya gelmesiyle özgündür. Filmin, insanların kaderlerinin çoğunlukla onların kontrolü dışında nasıl etkilendiğini göstermesiyle, izleyiciyi kısa süre içinde derin bir etki altına almasını sağlamıştır. Ghahreman, izleyicileri ümitli bir dünyaya davet etmektedir.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Hero

  Yayın Tarihi:

  21 Ocak 2022

  Senaryo:

  Asghar Farhadi

  Ödüller:

  12 ödül & 38 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?