Zamana Karşı 2011 HD 1080P Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 136 Görüntülenme

Zamana Karşı 2011 HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

(2011)

Yönetmen:

{"andrew-niccol2":{"tur":"2","isim":"Andrew Niccol","resim":""}}

Oyuncular:

{"justin-timberlake1":{"tur":"1","isim":"Justin Timberlake","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/justin-timberlake.jpg"},"amanda-seyfried1":{"tur":"1","isim":"Amanda Seyfried","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/amanda-seyfried.jpg"},"cillian-murphy1":{"tur":"1","isim":"Cillian Murphy","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/cillian-murphy.jpg"}}

Zamana Karşı Film Konusu


Zamana Karşı, 2011 yılında vizyona giren ABD yapımı bir Bilim - Kurgu filmidir. Yönetmenliğini Andrew Niccol'ın yaptığı filmin IMDB puanı ise 6.7'dir. Başrollerde Justin Timberlake ve Amanda Seyfried yer almıştır. Oldukça etileyici bir bilim kurgu olan Zamana Karşı, aynı zamanda yaratıcı bir konuyu ele almıştır. İnsanlar artık ölümsüzlüğü bulmuş ve 25 yaşından sonra yaşlanma olmamaktadır. Fakat artık yapılan her işin karşılığı para yerine zaman takviyesi olmuştur. Alışveriş yaparken bile para yerine kendi zamanından veren insanların olduğu bu filmde, hayatta kalabilmek için tükenmeden zaman kazanmak gerekiyor. Filmde Timbelake'in amacı bu sistemi yok etmektir. Çünkü varlıklı insanlar sonsuza kadar yaşamakta fakir insanlar ise 1 günlük zaman kazanabilmek için dilenmektedirler.

Detaylı Bilgi


Zamana Karşı, 2011 yılında vizyona giren ABD yapımı bir Bilim - Kurgu filmidir. Yönetmenliğini Andrew Niccol'ın yaptığı filmin IMDB puanı ise 6.7'dir. İnsanlığın ilerlediği ve 25 yaşından sonra yaşlanmanın olmadı zenginlerin sonsuza kadar yaşadığı ve fakirlerin daha kötü şartlarda yaşadığı bir dünyayı anlatan aksiyon, drama ve bilim kurgu filmidir.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?