X-Men: Kıyamet Filmi 1080P HD Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 3 Yorum 212 Görüntülenme

X-Men: Kıyamet Filmi 1080P HD Türkçe Dublaj İzle

X-Men: Kıyamet, 2016 yılında vizyona giren filmin yönetmenliği başarılı yönetmen Bryan Singer'a aittir. ABD yapımı film Aksiyon, Bilim - Kurgu ve Macera kategorilerinde karşımıza çıkmakta. Ayrıca film 7.0 IMDB puanına sahiptir. Medeniyetler öncesinden beri Apocalypse büyük bir tanrı gibi görülmekteydi. X - Men serisinin en güçlü ve yetenekli mutantı olan Apocalypse tüm mutant yeteneklerine sahiptir. Fakat yıllardır süren bir uykudadır. Uyandığında ise dünya üzerinde gördüğü manzara onu hiç de memnun etmez. Bundan dolayı kendisine, güçlü mutantlardan oluşan bir ekip kurup insanları Dünya üzerinden silmek ister. Bu duruma ancak Prof. X ve onun görevlendirdiği Raven müdahale edebilecektir. Raven genç mutantlarının oluşturduğu ekibe liderlik yapacak, Prof. X'in desteği ile de bu Apocalypse saltanatının kurulmasına engel olmaya çalışacaklardır.

X Men Kıyamet Türkçe dublaj full hd izle, 2016 yılında vizyona giren filmin yönetmenliği başarılı yönetmen Bryan Singer'a aittir.

X Men bu sefer Mısır pramitlerinden çıkan ve ilk mutant ve çok güçlü olan En Sabah Nur ile ekibiyle birlikte zorlu bir mücadeleye girecektir.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (3)