Sharper Türkçe Dublaj Filmi Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 233 Görüntülenme

Sharper Türkçe Dublaj Filmi Full HD izle

2023 yapımı Sharper, insanların başına gelen tuhaf durumların arkasındaki gerçekleri ortaya çıkarmak için kurgulanan çılgın bir bilim kurgu filmidir. Film, kötü şöhretli bir genç, Brett Sharper'ın, kız arkadaşının kayboluşunu araştırırken onu karanlık bir geleceğe sürükleyen çarpıcı bir takım gerçekleri keşfettiğini konu alıyor.

Kız arkadaşının kayboluşu, gizemli bir şirket tarafından geliştirilen ve zamana karşı yarışma şeklindeki bir oyunun parçası olarak ortaya çıkmıştır. Oyunun kurallarını anlamak için Brett, kız arkadaşının arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmalıdır. Bu arayış, Brett'i kontrolünü kaybetmek üzere olan, karanlık bir geleceğe sürükler. Brett, bu gizemli şirketin geçmişinin kökenini ve zamanın kontrolünün altına girmek isteyen yetkilileri keşfetmelidir.

Brett, bu arayışının arkasındaki karanlık sırrı çözmek için çeşitli zorluklarla ve tehlikelerle karşı karşıya kalır. Bir yandan kendini kontrolünü kaybetmek üzere olan güçlerden korumaya çalışırken, diğer yandan da özel güçleriyle güçlerin kontrolüne girmeye çalışır. Brett, bu arayışının arkasındaki gerçeği öğrenmek için çok zorlu bir mücadeleye girişir.

Film, çarpıcı bir bilim kurgu hikayesi olarak Brett'in kontrolünü kaybetmek üzere olan, karanlık bir geleceğe sürüklenmesi ve zamana karşı yarışma şeklindeki oyunun arkasındaki gizemi ortaya çıkarmaya çalışarak insanların başına gelen tuhaf durumların arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak için çok heyecan verici bir seyir keyfi sunuyor.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Sharper

  Yayın Tarihi:

  17 Şubat 2023

  Senaryo:

  Brian Gatewood, Alessandro Tanaka

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?