Saka Kuşu 2019 Filmi HD FULL 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.3 IMDB Puanı 32 Görüntülenme

Saka Kuşu 2019 Filmi HD FULL 1080p İzle

(2019)

Yönetmen:

{"john-crowley2":{"tur":"2","isim":"John Crowley","resim":""}}

Oyuncular:

{"ansel-elgort1":{"tur":"1","isim":"Ansel Elgort","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/ansel-elgort.jpg"},"sarah-paulson1":{"tur":"1","isim":"Sarah Paulson","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/sarah-paulson.jpg"},"aneurin-barnard1":{"tur":"1","isim":"Aneurin Barnard","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/aneurin-barnard.jpg"},"nicole-kidman1":{"tur":"1","isim":"Nicole Kidman","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/nicole-kidman.jpg"},"finn-wolfhard1":{"tur":"1","isim":"Finn Wolfhard","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/finn-wolfhard.jpg"},"jeffrey-wright1":{"tur":"1","isim":"Jeffrey Wright","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/jeffrey-wright.jpg"},"luke-wilson1":{"tur":"1","isim":"Luke Wilson","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/luke-wilson.jpg"},"luke-kleintank1":{"tur":"1","isim":"Luke Kleintank","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/luke-kleintank.jpg"},"willa-fitzgerald1":{"tur":"1","isim":"Willa Fitzgerald","resim":""},"ashleigh-cummings1":{"tur":"1","isim":"Ashleigh Cummings","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/ashleigh-cummings.jpg"},"denis-ohare1":{"tur":"1","isim":"Denis O\\'Hare","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/denis-ohare.jpg"},"peter-jacobson1":{"tur":"1","isim":"Peter Jacobson","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/peter-jacobson.jpg"}}

Saka Kuşu Film Konusu


Güzel bir yaşam süren 13 yaşındaki Theodore Decker beklenmedik bir olay sonrası bambaşka bir durum ile karşılaşır. Metropolitan Müzesine yapılan terör saldırısında annesini kaybetmesi onu zorlu hayata sokacaktır. Bu beklenmedik durum onun hayatında büyük değişikliklere neden olur. Saldırı esnasında Theodore kafesinde zincirli halde bulunan Saka Kuşu portresini çalar. Bu eşsiz tarihi eser paha biçilemez değere sahip olup, hayatının akışını değiştirecek yapıdadır. Annesinin öldüğü güne dair tek elinde kalan sanat eseri onun için önemli yere sahiptir. Bundan sonra hayatına yön verecek adımları atması ve daha sağlam şekilde ilerlemesi gerekecektir. Aldığı portre çok harika bir hayata adım atmasına destek olurken yaşananlara dair kalıntılar da onu etkileyecektir.

Detaylı Bilgi


Uzun zamandır beklenen dramatik konusu ile ilgi odağı olmuş bir 2019 sinema eseri olan saka kuşu filmi 5,3 imdb puanlaması ile sizlere farklı bir dram filmi deneyimi sunmak istiyoruz.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?