Sağ Salim 3: Ölü ya da Diri Yerli Film Full HD Kalitede izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.1 IMDB Puanı 843 Görüntülenme

Sağ Salim 3: Ölü ya da Diri Yerli Film Full HD Kalitede izle

()
Sağ Salim 3: Ölü ya da Diri Türkçe Dublaj Filmi izle altyazılı 4k izle Real Film izle olarak Sinema filmini full hd kalitede 1080p izle tek parça 720p seyret imdb yüksek seyret

Sağ Salim 3: Ölü ya da Diri

Münzevi Bir Yaşam

Salim, sıradanlıktan uzak, münzevi bir yaşam sürmekte ve yaylasında doğa ile iç içe bir dünya kurmaktadır. Ancak, Salim'in huzurlu hayatı, bir gün muhtarın ziyaretiyle sarsılır.

Beklenmedik Sürpriz

Muhtar, Salim'e hayat arkadaşı olacak kimsesiz genç bir kız olan Salime'yi tanıtır. Salim'in bu sürpriz karşısındaki ilk tepkisi ne olacak, merak konusu olur.

Düğün Dernek

Salim ve Salime arasında düğün dernek yapılır. Ancak, bu düğünün ardından gelen trajik olaylar, komik ve çılgın bir macerayı tetikler.

Muhtarın Ardından

Muhtarın kaza sonucu hayatını kaybetmesi, Salim ve Salime'yi memleketine götürme yolculuğuna çıkarır. Bu yolculuk, beklenmedik olaylar ve duygusal anlarla dolu bir serüvene dönüşür.

Komik ve Duygusal Bir Yolculuk

Salim ve Salime'nin başına gelen olaylar, seyirciyi hem güldürüp hem düşündürür. Hüseyin Avni Danyal, Toygan Avanoğlu ve Pelin Orhuner'in performansları, filmi eğlenceli ve etkileyici kılar.

Vizyon Tarihi ve Süre

Ersoy Güler'in yönetmenliğindeki "Sağ Salim 3: Ölü ya da Diri," 22 Aralık 2023'te vizyona girecek ve 1 saat 43 dakikalık komik bir yolculuğa davet edecek.

Bu alt başlıklar, filmin ana hikayesini detaylandırarak izleyiciye içeriği hakkında daha geniş bir bakış açısı sunar.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?