Extraction 2 2023 Türkçe Dublaj Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 92 Görüntülenme

Extraction 2 2023 Türkçe Dublaj Filmi izle

Extraction 2 2023 Türkçe Dublaj Filmi izle altyazılı 4k izle Real Film izle olarak Sinema filmini full hd kalitede 1080p izle tek parça 720p seyret imdb yüksek seyret

Filmde Tyler Rake, aynı zamanda çoklu karakterli oldukça etkileyici bir gerilim hikayesi ile iş takip ediliyor. Tyler, hayatını canını riske atarak ve tehlikeli işler yaparak ailesine izin vermek için çalışan “seçme” bir komandodur. Başlangıçta, bizim komandoya daha yakın hissediyoruz. Hemsworth, onun hakkındaki gerçekleri öğrendikçe onu inancımızda yükseltiyor. Tyler’ın niyetleri, sevdiği gibi çalışmaya alışıktır.

Tyler, ailesini kurtarmak için görevlendirilir. Ülkesini adım adım dolaşarak tehlikeli çeteler tarafından daha önce alınmış olan Seema’yı kurtarmak için büyülenir. Bu tehlikeli görev, suç dünyasındaki en katı isimler tarafından kontrol edildiği bir sürü silah ve kanuna aykırı işler ile doludur.

Çekmiş olduğu bu tehlikeli ve kötü bir görev, Tyler’ın hayatını değiştirecektir. Artık geri dönemeyecek ve kurtarılmış ailenin sağlığını konutlayacaktır. Tyler, riskli ve tehlikeli bu görev için sınavlarının her adımından testler geçerek ve kendisini ciddi koşullar altında göstererek seçilmiştir. Özünün insan tarafından kendini kontrol edemez kadar büyüdüğünü anlayacak ve akıllıca hareket etmek zorunda kalacaktır.

Tyler, her dönecek olduğu seyahatinde maceramızı daha derinlere çekiyor. Ölüme gelinceye kadar kendisine inandığını kanıtlaması gerekiyor. Hayatı boyunca ödün ve güç kaybederek kendini dünyanın yırtıcı döngüsünde acımasızca koruyacaktır. Tyler’ın zorlu macerasının kesiştiği yerde, bize küresel aksiyon, gerilim ve insanlar üzerine düşündürücü yükleyici bir hikaye sunulmaktadır. Alternatifleri ortadan kaldırıldığında, Tyler kendi kaderini kesmekten başka seçeneği olmadığını fark eder.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Extraction 2

  Yayın Tarihi:

  16 Haziran 2023

  Senaryo:

  Joe Russo

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?