Das Ka Dhamki
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 74 Görüntülenme

Das Ka Dhamki

Das Ka Dhamki izle Türkçe dublaj ve altyazılı 4k izle Real Film izle olarak Sinema filmini full hd kalitede 1080p izle tek parça 720p seyret imdb yüksek seyret

2023 yapımı Das Ka Dhamki filminin konusu, Hindistan’da yaşayan, genç yetişkin bir adam olan Sahil Kumar’ın dramatik yaşamını konu almaktadır. Sahil, yaşamında pek çok sıkıntı yaşayan biridir. Sahil'in babası, çok zengin bir çiftçi olan Mr. Kumar, Sahil’in zor zamanlarında ona her zaman destek olmuştur. Sahil’in annesi, bir süredir savaş meydanında olan bir asker olan Mrs. Kumar'dır. Sahil, çok zor durumda olan ailesinin sorumluluğunu yüklenmek zorundadır.

Sahil'in hayatı, çok zorlu bir sınavla karşı karşıyadır. Sahil Kumar, köyündeki zengin çiftçilerin çocuklarıyla ve köyünde yaşayan diğer çocuklarla arasındaki ciddi ayrımların farkındadır. Sahil Kumar, yaşamının dönüm noktasına geldiğinde, sıra dışı bir planını hayata geçirmeye başlar. Sahil Kumar, köyündeki çiftçi çocuklarının ve diğer çocukların eşit haklara sahip olmasını sağlamak ve ailesinin durumunu iyileştirmek için bir hamleye girişir. Sahil Kumar, daha önce hiç bir çocuk tarafından uygulanmamış olan planını köyüne getirir. Bu plan, herkesi bir araya getirmek ve hayatlarını iyileştirmek için girişilmiş bir mücadeledir.

Sahil Kumar, planını köyündeki herkes için hayata geçirmeye çalışırken, köyündeki zengin çiftçilerin çocuklarıyla ve köyündeki diğer çocuklarla arasındaki ayrımı ortadan kaldırmaya çalışıyor. Köyündeki insanların desteğini almak için, Sahil Kumar, köyüne köyünü kurtarmak için das ka dhamki adlı yarışmaya davet eder. Bu yarışta, herkes kendi yetenekleri ile köyünü kurtarmanın yollarını arayacaktır. Bu yarışmaya katılan herkes, Sahil Kumar'ın planının ve hayallerinin gerçekleşmesinde önemli bir rol oynayacaktır. Sahil Kumar’ın planının başarılı olup olmayacağını görmek için, izleyicilerin koltuklarının kenarına yapışmak gerekecektir.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)