Curiosa 2019 Türkçe Dublaj Filmi Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 333 Görüntülenme

Curiosa 2019 Türkçe Dublaj Filmi Full HD izle

Curiosa, 2019 yılında yayınlanmış bir Fransız erotik dram filmidir. Film, 19. yüzyılın ortalarındaki çiftlerin inançları ve seks hayatlarının değişimini anlatıyor.

Curiosa, üç farklı karakterin hikayesini anlatıyor. Bu karakterler arasında, ahlak kurallarının dışında davranan bir hastalık müteahhidi olan Dr. Charcot var. Aynı zamanda, Dr. Charcot'un hastaları arasında olan ve yükselen bir Fransız seks düşkünü olan Pierre ve Charlotte'yı da bu üç karakter arasında görüyoruz.

Dr. Charcot, seks ve inanç üzerindeki etkileri incelemek için Pierre ve Charlotte'yu gözlemlemeye başlar. Bu iki karakterin arasındaki ilişki her zaman çok kolay olmaz. Pierre, kendisini ifade etmek için çok fazla sınırların ötesine gitmek isterken, Charlotte'nın cinsel arzularının kendisi tarafından kontrol edilmesi gerekiyor.

Dr. Charcot, Pierre ve Charlotte'nin arasındaki çatışmayı çözmek için gözlemleri sonucunda ortaya çıkan bir konsept sunar. Çiftin arasındaki çatışmayı ortadan kaldırmaya çalışır ve Charlotte'nın kendisini ifade etmesine izin verir.

Curiosa, 19. yüzyılın ortalarındaki Fransa toplumunun inançları ve cinsel kimlikleri üzerine düşünmeye çağıran bir film. Seks hayatının özgürlükleri üzerine güçlü bir mesaj sunuyor. Film, cinsel arzuların özgürce ifade edilmesinin önemini vurguluyor ve cinsel arzuların kontrol edilmesinin cinsel sağlığın önemini vurguluyor.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Curiosa

  Yayın Tarihi:

  03 Nisan 2019

  Senaryo:

  Lou Jeunet, Raphaëlle Desplechin, Pierre Louÿs

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?