Black Adam 2022 Sinema Filmi Türkçe Dublaj 1080P izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 10 Yorum 188 Görüntülenme

Black Adam 2022 Sinema Filmi Türkçe Dublaj 1080P izle

Black Adam filmi, DC Comics karakteri olan Black Adam'in hikayesini anlatmak için 2022 yılında yapımına başlanacak olan bir süper kahraman filmi. Film, evrenin diğer süper kahramanlarının arasında kötü adam olarak anılan Black Adam'in hikayesini anlatacak.

Film, Kahndaq prensi Teth-Adam'in hikayesini anlatıyor. Teth-Adam, antik Mısırlı bir prens olarak, yüzyıllar önce Mısır'da yaşamış olan ve kötülüğün köklerini ortadan kaldırmak için antik Mısır'daki efsanevi bir kahraman olan Kahndaq'a çağrıldı. Kahndaq'a gelen Teth-Adam, kendisine Black Adam olarak adlandırılan kötülüklerin tüm dünyayı etkilediği zamanlara kadar antik Mısır'dan uzaklaşıp bir süper kahraman olacak.

Black Adam, bu yeni gücünü kötülüğü ortadan kaldırmak için kullanır ve kötülüklerin köklerini kökten ortadan kaldırır. Ancak, bu gücünün sınırlarını aştığında kendisinin de kötülüklerin kökü olduğunu öğrenir.

Film, Black Adam'in bu kötülüklerle başa çıkma sürecini ve kahramanlarla kötüler arasındaki çatışmanın nereye gideceğini anlatacak. Black Adam, çok güçlü ve kötücül bir süper kahraman olarak, Kahndaq'ın kötücül güçlerini ortadan kaldırmak için kahramanlarla kötüler arasındaki çatışmayı durdurmak için elinden geleni yapacak.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Black Adam

  Yayın Tarihi:

  21 Ekim 2022

  Senaryo:

  Adam Sztykiel, Rory Haines, Sohrab Noshirvani

  Yorumlar (10)