Arkadaşımın Aşkı 2018 Filmi HD 1080p FULL izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1.7 IMDB Puanı 117 Görüntülenme

Arkadaşımın Aşkı 2018 Filmi HD 1080p FULL izle

(2019)

Yönetmen:

{"daniel-auteuil2":{"tur":"2","isim":"Daniel Auteuil","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/daniel-auteuil.jpg"}}

Oyuncular:

{"gerard-depardieu1":{"tur":"1","isim":"G\u00e9rard Depardieu","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/gerard-depardieu.jpg"},"adriana-ugarte1":{"tur":"1","isim":"Adriana Ugarte","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/adriana-ugarte.jpg"},"daniel-auteuil1":{"tur":"1","isim":"Daniel Auteuil","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/daniel-auteuil.jpg"}}

Arkadaşımın Aşkı Film Konusu


Arkadaşımın Aşkı, Beklenmedik anda gerçekleşen aşklar genellikle sonunun merak konusu olması ile daha da heyecan sunmaktadır. Genel itibari ile aşkların yaşandığı filmlerde ters köşe görünümler daha da hassas konuları çekmektedir. Arkadaşımın Aşkı filminde de uzun yıllar görüşmediği arkadaşı ile karşılaşan Daniel’in arkadaşının sevgilisine aşık olması ve ona ilgi duymasını anlatmaktadır. Mutlu bir evlilik yaşayan Daniel’in eşi Isabelle lise de öğretmendir. Hayatı oldukça güzel geçmekte olan Daniel arkadaşı Patrick ile uzun yıllar sonra karşılaşır. İkili akşam yemeğinde görüşme kararı alırlar. Sonrasında ise Patrick 30 yaşlarında ki sevgilisi ile yemeğe gelir. Arkadaşının sevgilisinden çok etkilenen Daniel olayların yaşanmasına sebep olacaktır. Böyle bir durumun nasıl dile getirileceği ve neler olacağı da çok merak edilmektedir.

Detaylı Bilgi


Arkadaşımın Aşkı Türkçe dublaj izle, Beklenmedik anda gerçekleşen aşklar genellikle sonunun merak konusu olması ile daha da heyecan sunmaktadır.

İki arkadaş yıllar sonra karşılaşır ve arkadaşının sevgilisinden çok hoşlanan adamın hikayesini anlatan film komedi ve romantik dalındadır.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?