12 Savaşçı 2018 Filmi HD 1080p İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 170 Görüntülenme

12 Savaşçı 2018 Filmi HD 1080p İzle

(2018)

Yönetmen:

{"nicolai-fuglsig2":{"tur":"2","isim":"Nicolai Fuglsig","resim":""}}

Oyuncular:

{"chris-hemsworth1":{"tur":"1","isim":"Chris Hemsworth","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/chris-hemsworth.jpg"},"michael-shannon1":{"tur":"1","isim":"Michael Shannon","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/michael-shannon.jpg"},"elsa-pataky1":{"tur":"1","isim":"Elsa Pataky","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/elsa-pataky.jpg"},"taylor-sheridan1":{"tur":"1","isim":"Taylor Sheridan","resim":""},"austin-stowell1":{"tur":"1","isim":"Austin Stowell","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/austin-stowell.jpg"},"michael-pena1":{"tur":"1","isim":"Michael Pe\u00f1a","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/michael-pena.jpg"},"geoff-stults1":{"tur":"1","isim":"Geoff Stults","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/geoff-stults.jpg"},"rob-riggle1":{"tur":"1","isim":"Rob Riggle","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/rob-riggle.jpg"},"jack-kesy1":{"tur":"1","isim":"Jack Kesy","resim":""},"trevante-rhodes1":{"tur":"1","isim":"Trevante Rhodes","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/trevante-rhodes.jpg"},"navid-negahban1":{"tur":"1","isim":"Navid Negahban","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/navid-negahban.jpg"},"laith-nakli1":{"tur":"1","isim":"Laith Nakli","resim":"https:\/\/www.realfilmizle5.com\/wp-content\/uploads\/oyuncu-resimleri\/laith-nakli.jpg"}}

12 Savaşçı Film Konusu


Herkes tarafından bilindiği üzere 11 Eylül saldırı olmuştur. Filmde ise bu olaya bağlı olarak Afganistan’a giden askerleri konu almaktadır. ABD, bir ekip oluşturur ve ekibi Afganistan’a gönderir. Burada Afganistan Birleşik İslami Kurtuluş Cephesi ile birlikte Taliban’a karşı mücadele etmek mecburiyetinde kalacaklardır. Elbette ABD askerleri, bir şekilde içinde bulundukları ortama ve beraber çalışacakları bu kişilere öyle ya da böyle bir şekilde uyum sağlamak mecburiyetindedirler. Elbette düşmanları ile mücadele sanıldığı kadar kolay bir şey olmayacak ve oldukça çetin bir şekilde gelişecektir. Bakalım bu askerlerin başından tam olarak neler geçecek? Bu film 2018 yılında izleyicisi ile buluşmuştur. Aynı zamanda savaş ve dram tarzında bir filmdir.

12 Savaşçı izle adlı Dram, Savaş ve Tarih filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

Detaylı Bilgi


Dram, Savaş ve Tarih konularının bir arada işlendiği 2018 filmleri arasında yer alan 12 Savaşçı izle filmi türkçe dublaj olarak sitemizde sizleri beklemektedir.

Gerçek HD Film Siteniz

1xbet

1xbet
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?